Služby a ceny

Fotografuji především portréty - zachycuji jedinečnost žen i mužů všech profesí. Titulky časopisů, přebaly knih, portréty pro radost jako odkaz budoucím generacím, promo fotografie - profilové fotografie, brandové fotografie na sítě a webové stránky mých klientů, kteří vědí, že fotografie o nich řeknou víc než slova, vypráví jejich příběhy a prodávají. Fotografuji v přirozeném světle a nenuceně. Snažím se zachytit své klienty takové, jací jsou, jejich podstatu a duši.

Portrétní focení trvá kolem 2 hodin a probíhá v poklidném tempu, buď u klientů doma nebo podle účelu fotek - v kavárnách, v hotelových pokojích, na střechách Pražských domů, atd. Vždy podle představ a přání mých klientů. 

Základní ceny portrétního fotografování:

Před focením si účtuji 50% z ceny jako zálohu, doplatek po dokončení zakázky.

ZÁŽITKOVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

Den jen pro mou klientku či klienta. Focení probíhá cca 2 hodiny nebo podle toho, jak nás to baví.

10 fotografií - cena 8.500 Kč.

Fotografie si klient vybírá sám ze zaslaných náhledů, které se následně upravují. Všechny fotografie jsou dodány v elektronické podobě i v tisku v ručně dělané kraftové obálce ve formátu 23x15 cm.

BRANDOVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

40 fotografií - cena 16.000 Kč.

Brandové fotografie jsou jen lehce retušovány, kvůli autenticitě a dodány v elektronické podobě. Fotografie si klient vybírá sám ze zaslaných náhledů, které se následně upravují.

Každé focení je unikátní, proto jsou ceny smluvní a záleží na náročnosti a specifických požadavcích klienta. Společně naplánujeme všechny detaily, abychom dosáhli výsledku, který vás nadchne.

Dále je možné se spolu domluvit na dalších variantách předání fotografií. Fotografie můžou být dodány jen v elektronické podobě nebo zapaspartované a vložené do ručně dělaného Folio boxu, v kterém fotografie vydrží i desítky let jako odkaz pro budoucí generace. Fotografie také můžeme nechat vytisknout ve velkém formátu a zarámovat nebo vytisknout na plátno, sklo či hliníkovou desku.

Lokalita: Český kras, ale za focením dojedu takřka kamkoli. Se svými klienty také navštěvuji evropská města jako je Paříž, Řím nebo ostrov Santorini, ale jsem otevřená i dalším místům.

Za focením ráda dojedu (téměř) kamkoli. Při dojezdové vzdálenosti nad 15 km si účtuji dopravu v ceně 10 Kč/km.

V případě zájmu o více informací se na mě neváhejte obrátit.


K čemu je dobrá konzultace před focením? 

Snažím se, aby fotografie měly duši. Každému zákazníkovi dopřávám individuální přístup, protože focení je pokaždé jiné, každý klient - ať už je mu deset nebo devadesátdevět - má jiné představy, jiná očekávání a přání.

Na začátku proto společně tvoříme individuální plán na míru. Každému focení předchází osobní, skypová nebo telefonická konzultace, na které se domluvíme na termínu focení, na Vaší představě o výsledných fotografiích a seznámíte se s nabízenými produkty. Věřte, že tuto schůzku oceníte při samotném focení hlavně vy.

Focení můžeme doplnit i o business portrét pro váš web nebo jako profilovku na životopis či sociální sítě. Případně za Vámi může po focení dorazit přítel, či manžel nebo celá rodinka a můžeme udělat i pár rodinných fotografií.


Pro koho je fotografování určeno? 

Pro dívky, ženy, svobodné, vdané, těhotné, zamilované, profesionálky, babičky, ale také pro muže... zkrátka pro všechny. 


Make-up a úprava vlasů?

Krása se schovává v detailech. A proto v den focení přijede až k Vám domů zkušená make-up artistka, která dokáže opravdové divy, aniž by změnila Vaši osobnost. Vizážistka je na vyžádání a není zahrnuta v ceně focení. 


A kde se vlastně fotí?

Pracuji především s přirozeným světlem a ráda poznávám nová místa. Mám ráda prvorepublikové kavárny, odrazy v oknech, nejrůznější exteriéry i interiéry. Také fotografuji u klientů doma, kde v pohodlí jejich domova vznikají, krásné a přirozené fotografie. Každý má své oblíbené místo, kde by se rád nechal zvěčnit. Popřemýšlejte, můžeme vymyslet takřka cokoli. Díky tomu má každý klient své originální fotografie. 


Klientky mi často před focením říkají: "já ale nejsem fotogenická".

Nebojte, celým focením Vás provedu a poradím, co udělat, aby jste se před objektivem cítila dobře a focení si užila. Na jeden den nebude existovat nic jiného než vy. Na chvilku se stanete středem vesmíru. Budete jen vy a já. A věřte, že každá žena je fotogenická.


Obhajoba tištěné fotografie 

I čas zle zastavit. Nevěříte? Moc ráda vzpomínám na to, jak jsem sedávala s babičkou v kuchyni u krabice s černobílými, časem zažloutlými fotografiemi, na kterých se objevovaly postavy s již těžce rozpoznatelnými obličeji. A přece jsem se na ně dlouze dívala se zatajeným dechem a před očima mi běžely krátké scény jako ze starého filmu, když babička tichým hlasem vyprávěla, jak to tehdy bývalo... To to uteklo! Něco pominulo, lidé zestárli, někteří zmoudřeli :o) Jen fotografie zůstaly! A s nimi mnoho krásných vzpomínek. Jako by se díky nim zastavil čas...


Neupravené fotografie neposkytuji a všechny fotografie jsou mým dílem, proto se na všechny vztahují má autorská práva.