ZÁŽITKOVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ pro všechny (ne)obyčejné ženy. 

Přijďte si vyzkoušet, jaké to je, být na jeden den v kůži modelky. 

Portrét, akt a glamour


Rezervační poplatek  3.800 Kč


Cena zahrnuje:

  • Konzultaci, kde domluvíme všechny podrobnosti.
  • Make-up a úpravu vlasů.
  • Samotné fotografování, které probíhá v domluveném termínu a na předem domluveném místě a trvá dle náročnosti cca 3 až 4 hodiny.
  • Závěrečné setkání s prezentací Vašich fotografií (fotografie se platí zvlášť dle zvoleného balíčku). 

K čemu je dobrá konzultace před focením? 

Snažím se, aby fotografie měly duši. Každé zákaznici dopřávám individuální přístup, protože focení je pokaždé jiné, každá žena - ať už je jí deset nebo devadesátdevět - má jiné představy, jiná očekávání a přání.

Na začátku proto společně tvoříme individuální plán na míru. Každému focení předchází osobní, skypová nebo telefonická konzultace, na které se domluvíme na termínu focení, na Vaší představě o výsledných fotografiích a seznámíte se s nabízenými produkty. Věřte, že tuto schůzku oceníte při samotném focení hlavně vy.

Focení můžeme doplnit i o business portrét pro váš web nebo jako profilovku na životopis či sociální sítě. Případně za Vámi může po focení dorazit přítel, či manžel nebo celá rodinka a můžeme udělat i pár rodinných fotografií.


Pro koho je fotografování určeno? 

Pro dívky, ženy, svobodné, vdané, těhotné, zamilované, profesionálky, babičky, ale také pro muže... zkrátka pro všechny. 


Make-up a úprava vlasů

Krása se schovává v detailech. A proto v den focení přijede až k Vám domů zkušená make-up artistka, která dokáže opravdové divy, aniž by změnila Vaši osobnost.  


A kde se vlastně fotí?

Pracuji především s přirozeným světlem a ráda poznávám nová místa. Mám ráda prvorepublikové kavárny, odrazy v oknech, nejrůznější exteriéry i interiéry. Také fotografuji u klientek doma, kde v pohodlí jejich domova vznikají, krásné a přirozené fotografie. Každý má své oblíbené místo, kde by se rád nechal zvěčnit. Popřemýšlejte, můžeme vymyslet takřka cokoli. Díky tomu má každá klientka své originální fotografie. 


Klientky mi často před focením říkají: "já ale nejsem fotogenická".

Nebojte, celým focením Vás provedu a poradím, co udělat, aby jste se před objektivem cítila dobře a focení si užila. Na jeden den nebude existovat nic jiného než vy. Na chvilku se stanete středem vesmíru. Budete jen vy a já. A věřte, že každá žena je fotogenická.


Obhajoba tištěné fotografie 

I čas zle zastavit. Nevěříte? Moc ráda vzpomínám na to, jak jsem sedávala s babičkou v kuchyni u krabice s černobílými, časem zažloutlými fotografiemi, na kterých se objevovaly postavy s již těžce rozpoznatelnými obličeji. A přece jsem se na ně dlouze dívala se zatajeným dechem a před očima mi běžely krátké scény jako ze starého filmu, když babička tichým hlasem vyprávěla, jak to tehdy bývalo... To to uteklo! Něco pominulo, lidé zestárli, někteří zmoudřeli :o) Jen fotografie zůstaly! A s nimi mnoho krásných vzpomínek. Jako by se díky nim zastavil čas...


Kdy fotografie uvidíte? 

Svoje upravené, vytištěné a zapaspartované fotografie, uvidíte na našem závěrečném setkání, které proběhne do tří týdnů od samotného fotografování. Fotografie dodávám v luxusním fotoboxu, který je už sám o sobě krásným dárkem a můžete v něm své fotografie také archivovat. Nabízím balíčky po: 5, 10 nebo 15 fotografiích. Je tedy jen na Vás, kolik fotografií si vyberete. Balíčky začínají na ceně od 7.600 Kč. Ze snímků lze následně objednat velkoformátová plátna (protože není nad to, když Váš domov zdobí Váš osobitý portrét) nebo leporelo (třeba jako hezký dárek pro přítele či maminku). Kdy se co platí? 

  • Při rezervaci termínu si účtuji celou částku zážitkového fotografování. V případě že by se nepovedlo počasí nebo v případě nemoci se termín přesouvá na jiný termín. 
  • Za samotné fotografie platíte až při závěrečném setkání s prezentací Vašich fotografií, kde se sama (či v doprovodu kamarádky, přítele, či manžela) rozhodnete, kolik fotografií si vyberete. 
  • Za focením ráda dojedu (téměř) kamkoli. Při dojezdové vzdálenosti nad 15 km si účtuji dopravu v ceně 10 Kč/km.

Neupravené fotografie neposkytuji a všechny fotografie jsou mým dílem, proto se na všechny vztahují má autorská práva.