Objednávkový formulář najdete na konci této stránky.


Přihlaste se k odběru novinek a sledujte, co se děje. Čas od času vypisuji termíny, kdy v jeden den objednávám více klientek za sebou. Vždy jde o velmi zajímavou lokaci na focení a po celou dobu je u focení přítomna make-up artistka. Ceny v tento den jsou opravdu velmi zajímavé :)


Reference mých klientek (úryvky z mého blogu):

Věrka Tautová

O focení jsem dlouho snila. Chtěla jsem se původně fotit se synky, ale nějak rychle odrostli a teď už by mě poslali do háje. A když už, tak už... využila jsem i služeb vizážistky, poprvé v životě, a musím říct, že jsem se při focení cítila báječně. Je prima vědět, že každá z nás může být krásná jako modelka! Hlavně jsem se ale po celou dobu focení cítila uvolněně a přirozeně. Z výsledných fotek jsem naprosto nadšená, protože i když tak krásně každodenně nevypadám, cítím se přesně taková. Tyhle fotky jsou pro mě vyjádřením mého vnímání sebe sama, a proto mi udělaly obrovskou radost, protože tohle jsem prostě JÁ! 


Marcela Michalková

Když jsem se dozvěděla, že budu fotit s fotografkou své profesionální fotografie, tak první myšlenka byla, že se strašně, ale strašně těším. Potom jsem odkládala první hovor každý den až na potom a zítra je taky čas a tak dále, známe to všichni 😊. Až jsem pak zjistila, že se mi téměř blíží konec platnosti poukazu. Tak jsem zvedla telefon a zavolala Andrejce a hned po představení jsem věděla, že je Andrejka milá a hodná ženská. Tím chci říct, že nikdy nečekejte až na "potom" ... nikdy nevíte, kdo je na druhém konci anebo co vás čeká. Domluvila jsem si termín první schůzky, kde jsme si řekly co a jak, a už při této první osobní schůzce jsem věděla, že se mám na co těšit. Focení probíhalo asi 14 dní na to, kdy jsem sbalila půlku svého šatníku, odjela na hotel ...někam 😊, nevím už kam, ale bylo tam krásně 😊. V den focení jsem vstávala v pět hodin, v šest naběhla úžasná Andrejka s ještě úžasnější vizážistkou a už to jelo. Cítila jsem se úžasně. Věřte mi, že jsem stydlivá žena, ale s Andrejkou ostych odhodíte a jedete. Já jsem si svůj den užila a vlezla jsem v 5 °C do studené Berounky, téměř nahá. Voda studená asi byla, ale já jsem si užívala focení a ostatní nevnímala. 


Petra Mejsnarová

Pak vám do života spadne z nebe jako mě třeba tak úžasný človíček, jakým je Andrejka. Od první chvíle s ní jsem měla pocit, že ji znám odjakživa. Den focení s ní byl pro mě pohlazením po duši a nakopnutím k další výzvě. A pamatujte si, vůbec nezáleží na tom, kolik vám je zrovna let. Začít s čímkoliv pro vás zajímavým můžete v každém věku. A zahoďte předsudky, že něco nejde nebo na to nemáte. Když to zkusíte, uvidíte, že jde všechno. 


Chci si objednat Zážitkové fotografování.

Prosím, vyplňte následující údaje. Budu Vás kontaktovat ihned, jakmile se ke mně dostanou.

  • Vaše osobní údaje (e-mail a jméno a preference) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti fotografování v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady zpracování osobních údajů si můžete přečíst zde.