Poznejte svoji krásu na Santorini 

Unikátní fotografický zážitek pro vás

Staňte se na jeden den modelkou na úchvatném řeckém ostrově Santorini, kde se setkává pohádková krása s vaším vlastním stylem a elegancí, a vytvořte neopakovatelný okamžik, který si budete pamatovat navždy.

Váš exkluzivní fotografický zážitek na tomto nádherném řeckém ostrově je mnohem více než jen dovolená – je to cesta k vaší vlastní jedinečnosti a kráse.

A co Vám toto dobrodružství přinese?

  • Den focení na malebném Santorini: Budete mít jedinečnou příležitost stát se modelkou na jednom z nejkrásnějších míst na světě. Santorini vám poskytne dech beroucí kulisy pro vaše nezapomenutelné snímky.

  • Profesionální make-up a úprava vlasů: Nechte se hýčkat rukou zkušené make-up artistky, která vás připraví na dokonalé fotografie. Vaše přirozená krása bude zářit.

  • Osobní asistence: Po celou dobu focení, bude přítomna make-up artistka, aby se ujistila, že vše je naprosto dokonalé. Vaše sebevědomí dosáhne nových výšin. Budete se cítit jako princezna, a každý okamžik bude jen o vás.

  • Vaše krása očima mého objektivu: Jako portrétní fotografka s bohatými zkušenostmi zachytím vaši krásu ve všech jejích podobách. Vaše fotografie budou jedinečné a osobní, vytvořené s láskou a vášní.

  • Umění pro zachycení vašich nezapomenutelných okamžiků: Po focení obdržíte pět úchvatných fotografií, vytištěných a zapaspartovaných, které budou vloženy do ručně dělaného folio boxu. Každá fotografie je jedinečným uměleckým dílem, které bude zdobit váš útulný domov.

  • Rezidence v srdci Santorini: Ubytuji vás ve skvostném městečku Oia, kde budete moci prožít atmosféru a kouzlo tohoto úchvatného místa každý den, včetně proslulých západů slunce, kdy lidé tleskají, když zajde poslední paprsek. Úchvatné místo na Zemi.

Vaše cesta na Santorini se promění v nezapomenutelný zážitek. Pojďte se mnou objevit sebe sama na nejkrásnějším řeckém ostrově a na jednom z nejkrásnějších koutů světa. 

Dopřejte si chvíli odpočinku a nechte se hýčkat. Vaše profesionálně provedené fotografie vám umožní prezentovat se partnerovi v tom nejlepším světle - jedinečně a krásně. Na webových stránkách a sociálních sítích budete vynikat. Fotografování na Santorini můžete věnovat své dospívající dceři, aby podpořila svou vlastní jedinečnost a sebejistotu. A pokud píšete knihu a potřebujete výraznou fotografii pro její obal, nebo pokud o vás píší články v prestižních časopisech, jsem tu, abych vám pomohla!

Omezený počet míst: Garantuji osobní péči a pozornost každé klientce, proto mám omezený počet míst. Rezervujte si svou cestu snů na Santorini ještě dnes!

Nezapomenutelný okamžik krásy a elegance na Santorini je na dosah ruky. Kontaktujte mě a nechte své sny vyplout na hladinu reality na tomto rajském ostrově.

Vaše krása, mé umění, Santorini.

Pro více informací o termínech a ceně, si se mnou prosím, domluvte schůzku. Ráda vám poskytnu všechny potřebné informace. Věřte, že toto dobrodružství je dostupné za velmi příznivou cenu. Cena se však může lišit v závislosti na individuálních požadavcích a preferencích, proto je přesná cena na vyžádání. Předpokládaný termín odletu je druhá polovina října 2023.

Těším se na setkání s vámi a společné prožití nezapomenutelného dobrodružství na Santorini. Vaše krása a jedinečnost zde zazáří naplno. 

Vaše portrétní fotografka Andrea Kalová