Praktické fotokurzyKaždý je dnes "fotograf", ale skutečné umění spočívá v mistrovství. 

V éře, kdy má každý k dispozici foťák ve svém telefonu, se stáváme všichni "fotografy". Avšak skutečné umění spočívá v mistrovství. Fotografický talent není pouhým stiskem spouště; pravý umělec ovládá kompozici, hru světla a stínu a schopnost zachytit neopakovatelné okamžiky. Mistrovství je cesta ke skutečnému uměleckému vyjádření v oblasti fotografie.

Pokud se chcete stát pánem své zrcadlovky a prozkoumat co ve Vás vězí, přijďte na můj fotografický kurz pro úplné začátečníky, kde se naučíte ovládat svou zrcadlovku v praxi. Pro ty, kteří již ovládají základy a milují lidi, emoce a příběhy, přijďte na můj kurz pro pokročilé a modelkou

Fotografický Kurz pro Úplné Začátečníky - 1.200 Kč

Beroun & Praha | Trvání: 3 hodiny Maximální počet účastníků je 7 a minimální 4.

Staňte se pánem své zrcadlovky! Během tohoto kurzu si nejen osvojíte základy ovládání fotoaparátu, ale vyzkoušíte si je ihned v praxi. Získáte praktické dovednosti, které vám umožní zachytit Vaše nezapomenutelné okamžiky. Naučíte se pracovat s časem, clonou, s hloubkou ostrosti a osvojíte si expoziční pravidla a vidění světla.    

Fotografický Kurz pro Mírně Pokročilé - 2.900 Kč

Beroun & Praha | Zahrnuje focení s modelkou | Trvání: 3 hodiny Maximální počet účastníků je 7 a minimální 4. 

Pro ty, kteří již ovládají základy a touží po větší výzvě! V tomto kurzu se ponoříte do světa portrétní fotografie s modelkou. Získáte nejen technické dovednosti, ale také se naučíte komunikovat s modelkou a zachytíte výjimečné portréty plné emocí. Krom fotografií do svého portfolia si odnesete nové techniky, praktické dovednosti z prožitkového kurzu a zcela nový pohled na svět fotografie - portrétu. 

Proč Vybrat Právě Mě? Jsem profesionál v oboru fotografie s bohatými zkušenostmi. Můj talent byl oceněn v mnoha soutěžích. Získala jsem TOP umístění v nejrůznějších fotografických soutěžích, jako je 2. místo v soutěži Foto-Vize v kategorii Kreativní portrét nebo umístění v Top 20 v soutěžích ŠKF (Rodiče a děti, Libovolné téma) atd. A pravidelně každý rok vystavuji. 

Vstupte do světa, kde fotografie není jen obraz, ale vypráví celý příběh. Zarezervujte si svůj kurz a objevte krásu fotografie s profesionálem.

Terminy kurzů: 

17.2.2024 Mírně pokročilý s modelkou

24.2.2024 Kurz ovládání zrcadlovky (pro úplné začátečníky). Čas od 9 do 12 hodin.

9.3.2024 Mírně pokročilý s modelkou

23.3.2024 Kurz ovládání zrcadlovky (pro úplné začátečníky). Čas od 9 do 12 hodin.

6.4.2024 Mírně pokročilý s modelkou

20.4.2024 Kurz ovládání zrcadlovky (pro úplné začátečníky). Čas od 9 do 12 hodin.

11.5.2024 Mírně pokročilý s modelkou

25.5.2024 Kurz ovládání zrcadlovky (pro úplné začátečníky). Čas od 9 do 12 hodin.

8.6.2024 Mírně pokročilý s modelkou

22.6.2024 Kurz ovládání zrcadlovky (pro úplné začátečníky). Čas od 9 do 12 hodin.

Časy kurzů budu vypisovat postupně, podle východu a západu slunce. (Platí pro kurz focení s modelkou). 

Další termíny budou vypány v květnu 2024.


Baví Tě fotografovat lidi a emoce a už o focení něco víš a rád/a cestuješ? Pojeď se mnou a s modelkou zažít neopakovatelný zážitek při focení v jedinečných destinacích. Společně můžeme objevovat kouzlo Paříže, ponořit se do malebných uliček Říma nebo zažít nádherné západy slunce na úchvatném ostrově Santorini. Nenech si ujít tuto příležitost a využij možnost fotografovat na místech, která poskytují inspiraci na každém kroku. Ceny a termíny ti ráda poskytnu na vyžádání. Napiš mi a společně vytvoříme nezapomenutelné fotografie plné emocí a krásy! 


A co říkají moji klienti?

Lucka K. 

Individuální kurz

Bylo pro mě velkou ctí učit se od fotografky s velkým F! 

S Andreou a mojí sestrou, která mi stála modelem, jsem si jednodenní workshop, zaměřený na portrét, moc užila;) 

Velice se mi líbil její přistup, workshop byl 100% o fotografování! 

Andrea je praktik a drží se toho, že je potřeba hlavně fotit, fotit a fotit, což pro mě, začínající fotografku, byl největší přínos. 

Naučila jsem se co nejlépe využívat denního světla, mnohem lépe ovládat svůj fotoaparát a získala jsem cenné informace, jak udělat záběr foceného modelu tak, aby fotka co nejlépe vypadala. 

Jsem plná nových informací, z kterých budu ještě dlouho čerpat při mých začátcích s focením. 

Ještě jednou velké dík! 

Lucka K.:)

Danuška 

Účastnice kurzu ŠKF

Workshop Glamour - glamour portrét pod vedením lektorky Andrey Kalové a s modelkou Bárou byl skvělým zážitkem. Inspirativním, tvůrčím, podnětným a velmi zábavným.

Workshop byl zaměřen čistě prakticky. Byl veden kreativně, lektorka dokázala využít a zatraktivnit místa, která by člověk na první pohled jen tak přešel. Pasáže, chodby, okna kaváren ...

Vysvětlila různé úhly pohledu, netradiční využítí přímého světla, stínů i odrazů.

A ačkoli podmínky pro focení byly více než nestandardní (deset pod nulou nebylo pro erotické focení zrovna optimální), modelka byla ochotná a vstřícná ke všem nápadům.

Celý workshop byl ve velmi příjemné atmosféře a troufnu si tvrdit, že to byl naprosto úžasný den.

Tak další takové dny :-)

Danuška