Získej fotky, které osloví tvé publikum a zvýší hodnotu tvé značky!


Vím, jak moc je pro tebe důležité vystupovat poutavě na sociálních sítích. Tvá online přítomnost je tvým hlavním nástrojem k oslovování zákazníků a budování důvěry. Ale máš-li jen fotografie produktů, chybí v tom kousek osobního doteku. Tvé publikum, chce vědět, kdo za značkou stojí.

Proto přicházíme s jedinečnou nabídkou: Focení pro online podnikatelky v úchvatném prostředí Boutique Hotelu Corso v Řevnicích.

Společně budeme zachycovat tvou osobnost a sílu. Tvá jedinečnost se promítne do každého snímku, a tím vytvoříme atmosféru autenticity, která osloví.

Boutique Hotel Corso je ideálně umístěný pouhých 10 km od Prahy a 9 km od hradu Karlštejn na řece Berounce, v úžasné přírodě Českého krasu. Fotit tak můžeme nejen v interiérech hotelu, ale také v úžasných exteriérech v okolí. Případně za focením dojedu takřka kamkoli. 

Tento prostor poskytuje ideální kulisu pro tvé fotografie, které budou odrážet tvou jedinečnost a profesionální přístup.

Cena nabídky je individuálně stanovena podle náročnosti a počtu výsledných fotografií, které si přeješ.

Rezervujte si svou konzultační schůzku zdarma ještě dnes! Během konzultace se nejen poznáme, ale také si společně vyjasníme veškeré detaily pro plánování tvého focení. Diskutujeme o místě focení, make-upu a úpravě vlasů a také o účelu fotografií, které budeme vytvářet.