Dárkové vouchery

Věnujte dárek na celý život!

Dárkový voucher na fotografický zážitek je ideální volbou pro všechny, kteří hledají vhodný dárek pro své blízké. Pro ty, které máte rádi a na kterých vám záleží. 

Voucher je určen především pro ženy. Pro manželku, snoubenku, dceru, matku, babičku, sestru... Bude to den jen pro ni. Den, který si užije, bude se cítit krásná a na který bude vzpomínat celý život! Každý má jiné představy, jiná očekávání a přání. Ve spolupráci se zkušenou make-up artistkou vytvoříme fotografování přímo šité na míru. Fotí se v nejrůznějších exteriérech a interiérech.

Ženy o vás a vaše nejbližší pečují a věřte mi, dělají to rády! Překvapte je a věnujte jim nezapomenutelný zážitek, se vzpomínkou na celý život. Ukažte třeba své dospívající dceři, prostřednictvím fotografie, jak je krásná. Věnujte portrétní fotografování vašim dětem, přímo jim, vždyť nám rostou tak rychle. Vytvořte pro ně i pro vás památku, jejíž hodnota poroste společně s tím, jak budou dospívat. Vytvořte nadčasový portrét své maminky či babičky, památku kterou si vaše rodina bude předávat z generace na generaci. Kolikrát jsem já sama s babičkou seděla nad zažloutlými fotografiemi v krabici od čaje a žasla nad tím jak to tenkrát bývalo...

Dárkový voucher bude vložen do krásných ručně dělaných desek, které slouží zároveň jako rámeček na dvě fotografie. Do desek můžu pro vaši obdarovanou vložit nějaké hezké věnování dle vašeho výběru, báseň nebo text který mi pošlete v digitální formě.

Platnost voucheru je 5 měsíců.

Cena voucheru je 3.800 Kč. V ceně je profi make-up a úprava vlasů pro jednu osobu a den focení. Na poslední hodinu focení může za Vaší obdarovanou dorazit i její partner, rodinka, přátelé, ... 

Voucher odesílám již dárkově zabalený, do 5 dnů po jeho zaplacení, na předem domluvenou adresu. Stačí ho tedy jen předat.

Hodnotu dárkového voucheru přizpůsobím vašemu přání. Standardně se platí za fotografování a za fotografie zvlášť, ale u dárkových voucherů se domnívám, že je prima zakoupit rovnou balíček fotografií, dle vašeho výběru.

Cena standardně není na voucheru uvedena, mohu ji však uvést, pokud si to budete přát.


Jste vy nebo někdo z rodiny začínající fotograf? 

Objednejte voucher v podobě individuální konzultaci, na které se budu věnovat jen vám. Zaměříme se na vše, co vám nejde a v čem si nejste jistí.