Věra Hoblová

19.11.2023

Kdo jsi a co děláš?

Jmenuji se Věra Hoblová. Jsem bytost hluboce propojená s přírodou, vesmírem a časoprostorem, ale přesto jsem pevně ukotvená TADY a TEĎ. K životu potřebuji nezávislost a má intuice mne vede vždy správným směrem, za co jsem velmi vděčná. Jsem empatická, kreativní, miluji soulad všeho mne obklopujícího. Barvy, přírodní materiály, pobyt v neohraničeném prostoru, ovzduší, to vše pro mne znamená mnoho. Jsem zkrátka VODNÁŘ.

Hledání štěstí. Kde a v čem je podle tebe štěstí?

Kde hledat štěstí? ŠTĚSTÍ je všude kolem nás a uvnitř nás, obklopuje nás ze všech stran, jen se musíme naučit, chtít ho vidět a dát mu přednost před NEŠTĚSTÍM. Za každý šťastný okamžik, být vděčni a hýčkat si jej ve svém nitru. Pro mne je důležité nalézat se uprostřed svého CHTĚNÍ a NECHTĚNÍ. Když chceme nemožné, jsme nešťastní a když nechceme něco co nemůžeme změnit, děje se nám stejně. Jednoduše, nemůžeme chtít jaro, když je zima. Stejně tak je to se vším, je to o přijetí sebe a okolí. Najít si ve všem něco pozitivního.

Co je (pro tebe) v životě opravdu důležité? Aneb životní hodnoty.

Důležité v mém životě je vše, na čem záleží život: tělesné i duševní zdraví, příroda, zázemí, pokračování rodu, přátelé, všechny kladné lidské vlastnosti, láska, víra, naděje.

Co je smyslem (tvého) života?

Smysl života? Být dobrým laskavým člověkem, ostatním být příkladem a vést je k souladu a smysluplnosti životních cest. Spojovat lidi. Rozdávat elán, lásku, radost, naději.

Kde bereš svou životní energii, kde a čím se dobíjíš?

Kde beru životní energii? V hlubokém vnímání přírody, světa a ve svém duševním nitru. Stačí si v klidu sednout a napojit se na přijímání té všude přítomné energie.

Tvé poselství ženám.

Poselství ženám? Uvědomění důležitosti každé z nás, vždyť bez ženy by vyhynulo lidstvo. Krása je v každé bytosti, - PUSŤTE JÍ VEN!

Jak sis užila focení?

Focení bylo báječné, uvolněné. Nechala jsem se vést. Byl to právě jeden z mnohých, krásných a šťastných okamžiků v mém životě. Andrea Kalová si mne našla a dokázala vyfotit to co je napsáno v mé duši. Děkuji.