Když se na jednom hřišti sejdou svatba, tenis a fotbal…

03.09.2019

Možná si říkáte - cože, portrétní fotografka a sport? To nejde dohromady! Ano i ne... A co mají společného tenis a fotbal? Petru a Johnsona! 

S Petrou jsem se potkala asi před čtyřmi lety na jednom kurzu jedné úžasné lektorky. Teď po letech mi zavolala a řekla: s manželem už jsme si svoje ANO řekli ve Vídni, ale... teď pořádáme takovou rádoby "svatbu" pro rodinu. Nafoť nám to! 

A bylo rozhodnuto. Na takové prosby se neříká NE. :-) 

Kdo mě zná, tak ví, že miluji svoje děti. A také focení, cestování a dobré jídlo. Mým velkým snem je dát si alespoň dva roky "prázdnin" a jen cestovat a poznávat různá místa na celém světě. A při tom hlavně lidi, jejich zvyky a kulturu. 

Takže mi udělalo opravdu velkou radost, když se "nevěsta s ženichem" převlékli na břehu české přehrady do tradičního nigerijského kroje, který si kvůli obřadu nechali ušít přímo v Nigérii. A tak jsem se (nejen) já ocitla aspoň pomyslně na chvilku v Africe! 

Díky moc za ten barevný a nevšední zážitek, Petro a Johnsone! A také za vaši důvěru do mě vloženou. Moc si toho vážím a přeji vám, ať berete (i) v manželském životě vše sportovně. ;)