Ilona Suchomelová

16.11.2020

Je úžasné, jak je každé focení úplně jiné. Každá z mých klientek je naprosto jiná. Každá je svá, svým vlastním způsobem a tím je také jedinečná a originální! A právě proto se i já snažím ke každé klientce přistupovat individuálně a sestavit jí focení přímo jí šité na míru.

Tentokrát jsem fotila Ilonku, která dostala voucher na focení od kamarádky. Vždycky si focení přála a tak k ní přišlo. Mělo to tak být 😊

Když jsem se jí ptala, proč se chce nechat vyfotit a kdo vlastně je Ilonka Suchomelová, řekla mi, že je dcera, matka, milenka a babička v jedné osobě a že chce krásné fotky pro sebe, pro přítele, ale také pro děti, rodiče a vnoučka Samuelka. Tohle mi dělá velkou radost, když vím, že fotky budou žit dál.

Proto svou práci tolik miluji. Protože pokaždé dostanu jinou objednávku, pokaždé fotíme na jiném místě a pokaždé je úplně jiná atmosféra. Ale vždycky je to moc milý den. Pro mou klientku, ale i pro mě 😊

Vaše Andrea


1. Kdo je Ilona Suchomelová? To je otázka :)

Jsem obyčejná/neobyčejná žena. Jsem živel, oheň, velká a zase klidná voda.... Jsem přítelkyně a milenka na jedné straně, na druhé milující maminka, a ještě víc milující babička.

Avšak jsem žena pracující, řešící každodenní starosti, ale přesto všechno žena plná představ, snů a cílů.

Pracuji s lidmi. Pracuji ve finančnictví ve firmě Bohemika, a.s. Své služby v oblasti finančního poradenství nabízím od roku 2004. Profesionální servis poskytuji 1800 klientům. Je mi potěšením, že z klientů se stávají moji přátelé a mohu být nápomocna na jejich cestě k finanční gramotnosti a finanční svobodě.

2. Hledání štěstí

Co je vlastně štěstí? A kde ho vůbec hledat? Toť otázka ... :-)

Štěstí je, když se třeba ráno probudím, otevřu oči, pohladím pejska, že na jaře objevím rozkvetlou pampelišku .... Štěstí je, když zavolají děti: "Mami, budeš odpoledne doma? Že bychom se stavili?"

Štěstí je, když maličký vnouček ke mně natáhne své ručky a obdaruje mě tím nejkrásnějším úsměvem, kdy mu v pusince svítí dva zoubky jako perličky. Štěstí je, když vyjdu s přítelem na kopec, no ... spíš se vydrápu :-) a mohu se kochat nádherným výhledem po krajině. Štěstí se nehledá. Štěstí je. A je v nás. Velké štěstí se skládá z malých štěstíček. Ty je potřeba vidět, cítit a vážit si jich.

3. Co je pro mě důležité? Opravdu důležité?

Před hodinou bych napsala úplně něco jiného. Nyní jsem v takovém šoku, že musím napsat děti, děti, děti ... Vše se dá nějak omluvit, vysvětlit, že to je život apod. Avšak máma by neměla přežít své děti ...

4. A co je smyslem mého života?

Jak se všechno v životě mění, mění se i smysl života. Dnes to je vnouček Samuelek, děti, přítel, rodina, přátelé, práce. Je zajímavé, jak tragická událost u nejlepší kamarádky změní celý pohled na svět a život ...

5. Kde beru pozitivní energii? Kde se dobíjím?

To je zajímavá otázka... Ani nevím.

Snad to je má pozitivní mysl, otevřené srdce na dlani, mé žití TEĎ A TADY.

Určitě jen nepracuji. Miluji svého vnoučka Samuelka (9 měsíců) - to je neskutečný "nabíječ". Miluji přítele, vycházky s ním. I když to není nic krátkého - 15, 20 km po kopcích. Někdy možná i více :-) A obávám se, že mě neminou ani feraty. Jsem akční a moc se těším.

Na druhou stranu i lenoším. Takže sluníčko, hudba, knížky, sudoku, šachy, nebo jen Člověče nezlob se :-)

6. A mé poselství všem ženám?

Milé dámy, mějme se rády takové, jaké jsme. Každá z nás je jedinečná, krásná a dokonalá svou nedokonalostí. Buďme a zůstaňme ženami!!! Nechejme se rozmazlovat a hýčkat, to proto jsme na světě :-)

7. Focení profesionálem jsem si vždycky přála. Takže mě neskutečně, ale fakt neskutečně potěšilo, když jsem od kolegyňky dostala poukaz na focení s Andrejkou.

Andrejko, moc moc děkuji. Byl to nádherný den užitý s Tebou a Peťou, plný pohody a krásné energie.

A výsledek? Nádherné fotografie!

To bude Samuelek koukat, jaká je babička kočka! :-)

S láskou I.