Denisa Zadáková

18.07.2022

Kdo jsi a co děláš?

Jsem Denisa, studentka Speciální pedagogiky a sportovkyně z Kladna. Věnuji se závodně Aerobiku už 14 let. Nikdy jsem si neuvědomila, jak dlouho to už je, dokud jsem to neviděla černé na bílém... Studuji druhým rokem speciální pedagogiku a pracuji na základní škole jako asistentka pedagoga. Vždy jsem věděla, že chci pracovat s dětmi jen jsem nevěděla jak přesně či v jakém oboru - ve školství nebo ve sportu.

Hledání štěstí. Kde a v čem je podle tebe štěstí?

Štěstí je v každém z nás, jen musíme vědět kde ho hledat. Pro mě je to určitě čas s rodinou a blízkými přáteli a nejlépe v kombinaci s dobrým jídlem!

Co je (pro tebe) v životě opravdu důležité? Aneb životní hodnoty.

Rodina, láska, smích a opět moje milované dobré jídlo.

Co je smyslem (tvého) života?

To se ve 21 letech těžko posuzuje. Věřím, že jednou to budou mé vlastní děti, muž, který mě bude mít nadevše na světě rád a práce, která pro mě prací nebude.

Kde bereš svou životní energii, kde a čím se dobíjíš?

Vlastně asi nejvíc v práci. Moje práce mě neskutečně baví. Každý týden je sice podle rozvrhu stejný, ale přesto je jiný. Chodím si tam ráda "odpočinout" a dobít energii od zkoušek a přednášek na univerzitě a od aerobiku.

Tvé poselství ostatním ženám?

Všechny jsme královny, tak se přestaňme navzájem hodnotit a pojďme se podporovat

Jak sis užila focení?

Neskutečně moc! Nebudu lhát, že jsem ze začátku byla nervózní a dost nejistá, ale Andrea s Péťou byly (jsou) naprosto úžasné a náramně mi pomohly. Uvolnila jsem se moc jsem si to užila! Doufám, že holky se mnou taky :)