Praktické fotokurzy a individuální konzultace


Jste začínající fotograf? Domluvte si individuální konzultaci na kterém se vám budu věnovat a zaměříme se na vše, co vás trápí.

Pomůžu vám s vytvořením a přípravou snímků do vašeho portrfolia (sejdeme se na předem domluveném místě, kam dorazím i s modelku a celou dobu vám budu plně k dispozici).
Pomůžu vám s vytvořením webu, s oslovováním budoucích zákazníků, s nastavením cen a se vším, v čem tápete. 

Případně přijďte na některý z mých kurzů, které pořádá Škola kreativní fotografie.

Reference

Lucka K. 

Individuální kurz

Bylo pro mě velkou ctí učit se od fotografky s velkým F! S Andreou a mojí sestrou, která mi stála modelem, jsem si jednodenní workshop, zaměřený na portrét, moc užila;) Velice se mi líbil její přistup, workshop byl 100% o fotografování! Andrea je praktik a drží se toho, že je potřeba hlavně fotit, fotit a fotit, což pro mě, začínající fotografku, byl největší přínos. Naučila jsem se co nejlépe využívat denního světla, mnohem lépe ovládat svůj fotoaparát a získala jsem cenné informace, jak udělat záběr foceného modelu tak, aby fotka co nejlépe vypadala. Jsem plná nových informací, z kterých budu ještě dlouho čerpat při mých začátcích s focením. Ještě jednou velké dík! Lucka K.:)

Danuška 

Účastnice kurzu ŠKF

Workshop Glamour - erotický portrét pod vedením lektorky Andrey Kalové a s modelkou Bárou byl skvělým zážitkem. Inspirativním, tvůrčím, podnětným a velmi zábavným.

Workshop byl zaměřen čistě prakticky. Byl veden kreativně, lektorka dokázala využít a zatraktivnit místa, která by člověk na první pohled jen tak přešel. Pasáže, chodby, okna kaváren ...

Vysvětlila různé úhly pohledu, netradiční využítí přímého světla, stínů i odrazů.

A ačkoli podmínky pro focení byly více než nestandardní (deset pod nulou nebylo pro erotické focení zrovna optimální), modelka byla ochotná a vstřícná ke všem nápadům.

Celý workshop byl ve velmi příjemné atmosféře a troufnu si tvrdit, že to byl naprosto úžasný den.

Tak další takové dny :-)

Danuška